خرید توسط
دسته
  1. پچ پنل CAT5 کت ۵ (22)
  2. پچ پنل CAT6 کت ۶ (14)
  3. پچ پنل فیبرنوری (22)
  4. آداپتور پنل فیبرنوری (15)
  5. پچ پنل تلفن (2)
قیمت
ریال
-
ریال
سازنده
  1. دی لینک (39)
  2. فول (34)
رنگ
  1. سفید (1)
  2. مشکی (42)
  3. کرم (15)
تعداد پورت شبکه
  1. ندارد (2)
  2. سه پورت (1)
  3. شش پورت (11)
  4. دوازده پورت (10)
  5. شانزده پورت (5)
  6. بیست و چهار پورت (29)
  7. بیست و پنج پورت (2)
  8. سی و دو پورت (1)
  9. چهل و هشت پورت (11)
  10. نود و شش پورت (1)
قابل نصب در رک
  1. رک مونت (22)
  2. دیواری (2)
نوع کابل
  1. بدون شیلد و شیلددار(STP&UTP) (5)
  2. بدون شیلد(UTP) (20)
  3. شیلددار(STP) (8)
نوع گروه کابل
  1. ---- (6)
  2. (Cat3(RJ-11 & RJ-12 استاندارد (2)
  3. Cat5e استاندارد (14)
  4. Cat6 استاندارد (9)
  5. Cat5e & Cat6 استاندارد (2)
  6. Cat6A استاندارد (3)
فضای رک
  1. 1یونیت (2)
  2. 2یونیت (12)
  3. 3یونیت (7)
  4. 4یونیت (1)
نوع سوکت
  1. RJ-11 (2)
  2. RJ-45 (33)
نوع پچ پنل
  1. دارای آداپتور (Preloaded) (10)
  2. بدون آداپتور (Unloaded) (12)
نوع مود
  1. Single Mode (5)
  2. Multi Mode (5)
سیمپلکس/داپلکس
  1. Simplex (7)
  2. Duplex (15)
نوع فیبر نوری
  1. SC کانکتور (11)
  2. LC کانکتور (9)
  3. ST کانکتور (1)
  4. FC کانکتور (1)
  5. SC-SC و SC-ST و ST-ST کانکتور (6)
  6. MTRJ کانکتور (1)

    پچ پنل

    20 رایان بزرگترین فروشگاه شبکه در ایران فروش استثنایی را برای پچ پنل در نظر گرفته است. از فروشگاه اینترنتی ما برای آگاهی از این پیشنهادات دیدن فرمایید.

    تا بر صفحه

    آیتم‌های 1 تا 12 از مجموع 73 تا

    صفحه:
    1. 1
    2. 2
    3. 3
    4. 4
    5. 5

    تا بر صفحه

    آیتم‌های 1 تا 12 از مجموع 73 تا

    صفحه:
    1. 1
    2. 2
    3. 3
    4. 4
    5. 5
    تماس با ما

    میرداماد، مجتمع کامپیوتر پایتخت، برج A، طبقه چهارم ، واحد 406

    ۰۲۱-۸۸۷۷۳۶۹۰

    خبرنامه