خرید توسط
قیمت
ریال
-
ریال
سازنده
  1. دی لینک (37)
  2. فول (35)
رنگ
  1. زرد (37)
  2. نارنجی (35)
نوع کابل
  1. فیبرنوری (72)
متراژ کابل
  1. 1 متر (24)
  2. 2 متر (13)
  3. 3متر (25)
  4. 5متر (2)
  5. 10متر (8)
نوع مود
  1. Single Mode (34)
  2. Multi Mode (38)
سیمپلکس/داپلکس
  1. Simplex (6)
  2. Duplex (62)
سرعت انتقال
  1. (OM2 (10G / 82M استاندارد (15)
  2. (OM3 (10G / 300M استاندارد (21)
نوع فیبر نوری
  1. SC-SC کانکتور (19)
  2. LC-LC کانکتور (17)
  3. ST-ST کانکتور (2)
  4. LC-SC کانکتور (17)
  5. ST-FC کانکتور (2)
  6. SC-FC کانکتور (3)
  7. ST-SC کانکتور (2)
  8. FC-FC کانکتور (3)
  9. LC-FC کانکتور (2)
  10. MTRJ-MTRJ کانکتور (2)
  11. MTRJ-SC کانکتور (1)

    پچ کورد فیبر نوری

    تا بر صفحه

    آیتم‌های 1 تا 12 از مجموع 72 تا

    صفحه:
    1. 1
    2. 2
    3. 3
    4. 4
    5. 5

    تا بر صفحه

    آیتم‌های 1 تا 12 از مجموع 72 تا

    صفحه:
    1. 1
    2. 2
    3. 3
    4. 4
    5. 5
    تماس با ما

    میرداماد، مجتمع کامپیوتر پایتخت، برج A، طبقه چهارم ، واحد 406

    ۰۲۱-۸۸۷۷۳۶۹۰

    خبرنامه