خرید توسط
دسته
  1. آچار شبکه (26)
  2. تستر Tester شبکه (15)
  3. متعلقات فیبر نوری (45)
  4. متعلقات پسیو (25)
قیمت
ریال
-
ریال
سازنده
  1. انجنیوس (1)
  2. دی لینک (1)
  3. زایکسل (1)
  4. فول (86)
  5. پلنت (10)
سرعت پورت شبکه
  1. 10/100 (6)
  2. 10/100/1000 (2)
نوع مبدل
  1. شبکه به فیبر نوری(Single mode) (2)
  2. شبکه به SFP (2)
  3. RSS232/422/485 به شبکه (2)
  4. RSS232/422/485 به فیبرنوری Multi-Mode (2)
  5. RSS232/422/485 به فیبرنوری Single-Mode (2)
نوع کانکتور فیبر نوری
  1. ندارد (4)
  2. SC (3)
  3. Mini GBIC (3)
رنگ
  1. آبی (14)
  2. خاکستری (1)
  3. زرد (7)
  4. سبز (2)
  5. سفید (2)
  6. قرمز (8)
  7. قهوه ای (1)
  8. مشکی (12)
  9. نارنجی (3)
  10. نقره ای (4)
نوع کابل
  1. فیبرنوری (3)
نوع گروه کابل
  1. Cat6 استاندارد (1)
نوع فیبر نوری
  1. SC کانکتور (1)
  2. LC کانکتور (1)
  3. MTRJ کانکتور (1)
تعداد پورت شبکه
  1. تک پورت (4)
  2. دو پورت (2)
نوع پریز
  1. روکار (1)
نوع پسیو فیبر نوری
  1. کاست جوش (3)
  2. شانه جوش (1)
  3. نگهدارنده تار (2)
  4. مسدود کننده پورت (4)
  5. گلند کابل (1)
  6. آچار (1)
  7. قیچی (3)
  8. کاغذ سنباده (2)
  9. چسب اپوکسی (1)

    پسیو متفرقه

    تا بر صفحه

    آیتم‌های 1 تا 12 از مجموع 99 تا

    صفحه:
    1. 1
    2. 2
    3. 3
    4. 4
    5. 5

    تا بر صفحه

    آیتم‌های 1 تا 12 از مجموع 99 تا

    صفحه:
    1. 1
    2. 2
    3. 3
    4. 4
    5. 5
    تماس با ما

    میرداماد، مجتمع کامپیوتر پایتخت، برج A، طبقه چهارم ، واحد 406

    ۰۲۱-۸۸۷۷۳۶۹۰

    خبرنامه