خرید توسط
قیمت
ریال
-
ریال
سازنده
  1. دی لینک (2)
  2. فیتک (9)
رنگ
  1. زرد (2)
  2. مشکی (1)
  3. نارنجی (8)
نوع کابل
  1. فیبرنوری (11)
متراژ کابل
  1. 3متر (1)
نوع مود
  1. Multi Mode (1)
سیمپلکس/داپلکس
  1. Duplex (1)
سرعت انتقال
  1. (OM2 (10G / 82M استاندارد (1)
نوع فیبر نوری
  1. LC-LC کانکتور (1)
تعداد هسته
  1. 12هسته (5)
  2. 4هسته (1)
  3. 6هسته (2)
  4. 8هسته (2)
نوع فیبر
  1. Multi Mode (5)
  2. Single Mode (5)
نوع استفاده کابل
  1. توکار(Indoor) (7)
  2. روکار(Outdoor) (3)

    کابل فیبر نوری

    تا بر صفحه

    11 آیتم

    تا بر صفحه

    11 آیتم

    تماس با ما

    میرداماد، مجتمع کامپیوتر پایتخت، برج A، طبقه چهارم ، واحد 406

    ۰۲۱-۸۸۷۷۳۶۹۰

    خبرنامه