شارژرهای خود را کنار بگذارید

 

آیا تا به حال شده تلفن همراه خود را گم کنید و سراسیمه در هر طرف به دنبال آن بگردید؟ بله ما به شدت به دستگاه های هوشمند خود وابسته ایم و تصور زندگی بدون آن ها برایمان غیر ممکن است. انواع و اقسام گوشی های اندرویدی  و آی او اس، تبلت ها، لپ تاپ، پاوربانک و بسیاری وسایل هوشمند دیگر. حال این تعداد را به تعداد افراد یک خانواده ضرب کنید! نتیجه وجود تعداد زیادی شارژر در منزل یا محل کار است و بسیاری از این شارژرها فقط به دستگاه های مختص خودشان متصل می شوند یا توان خروجی شان ثابت است و فاقد هوشمندی در ارائه جریان دلخواه دستگاه هستند. اما همیشه تکنولوژی بر تکنولوژی چیره می شود.

 

multiuse usb charger

multiuse usb charger

شرکت معروف TP-Link که همه آن را با مودم هایش در ایران می شناسند بیکار ننشسته و UP540 را روانه بازار کرده است. این USB Charger دارای توان 40 وات است و 5 خروجی USB با قابلیت شارژ سریع (Fast Charging) دارد که میتواند موبایل یا تبلت شما را تا 65% سریعتر شارژ نماید. در تست های انجام شده توسط خود شرکت Iphone 6s Plus ظرف مدت زمان 2.4 ساعت شارژ کامل را تجربه کرده است این در حالی است که زمان مورد نیاز با شارژر معمولی 4.2 ساعت است. گستره دستگاه های قابل پشتیبانی توسط این شارژر نامحدود است از قوی ترین تبلت ها گرفته تا گجت های کوچک پوشیدنی خواه دارای سیستم عامل اندروید باشند یا آی او اس و ویندوز.

 

tp link smart power plug

 

قابلیت دیگر این شارژر که آن را منحصر به فرد کرده است شارژ هوشمند است. به این معنا که میزان جریان خروجی را بر اساس نیاز دستگاه تشخیص می دهد و مانع از آسیب به دستگاه شما می شود. همچنین با وجود مدارات پیشرفته مانع سرریزی ولتاژ، گرما و ایجاد مدار کوتاه می شود.  

جهت ارتباط با سایت سازنده اینجا را کلیک کنید.

نگارنده:علیرضا طاهری

استفاده با ذکر منبع بلامانع است