خرید توسط
دسته
  1. ذخیره ساز (NAS) (67)
  2. پرینت سرور (4)
  3. مبدل (55)
  4. کی وی ام (13)
  5. کابل کی وی ام (11)
  6. صوتی و تصویری منزل (1)
قیمت
ریال
-
ریال
سازنده
  1. اسیستور (17)
  2. تندا (2)
  3. دی لینک (36)
  4. زایکسل (2)
  5. پلنت (45)
  6. کورنیکس (1)
  7. کیونپ (43)
قابل نصب در رک
  1. رک مونت (2)
  2. رومیزی (9)
تعداد کامپیوتر های قابل کنترل
  1. 16 (3)
  2. 2 (2)
  3. 4 (3)
  4. 8 (3)
یو اس بی
  1. دارد (7)
  2. ندارد (7)
نوع پورت KVM
  1. PS2 (14)
  2. USB (4)
  3. PS2 و USB (6)
متراژ
  1. 1.8 متر (6)
  2. 3 متر (3)
  3. 5 متر (4)
سرعت پورت شبکه
  1. 10/100 (33)
  2. 10/100/1000 (18)
نوع مبدل
  1. یو اس بی به شبکه(گیگا) (1)
  2. شبکه به فیبر نوری (2)
  3. شبکه به فیبر نوری(Single mode) (27)
  4. شبکه به SFP (6)
  5. RSS232/422/485 به شبکه (2)
  6. RSS232/422/485 به فیبرنوری Multi-Mode (2)
  7. RSS232/422/485 به فیبرنوری Single-Mode (2)
  8. شبکه به فیبر نوری(Multi mode) (7)
  9. تصویر به فیبر نوری(Single Mode) (1)
نوع کانکتور فیبر نوری
  1. ندارد (5)
  2. SC (36)
  3. Mini GBIC (7)
  4. SFP (1)
  5. FC (1)
نوع پرینت سرور
  1. وایرلس (1)
  2. کابلی (3)
نوع پورت پرینت سرور
  1. 1 یو اس بی (1)
  2. 1 ال پی تی (2)
  3. 2یو اس بی ،1ال پی تی (1)
تعداد پورت شبکه
  1. تک پورت (6)
  2. ندارد (1)
  3. دو پورت (28)
  4. چهار پورت (31)
  5. شش پورت (1)
تعداد هارد
  1. ساپورت 2 هارد(2Bay) (9)
  2. ساپورت 4 هارد(4Bay) (21)
  3. ساپورت 6 هارد(6Bay) (4)
  4. ساپورت 8 هارد(8Bay) (11)
  5. ساپورت 9 هارد(9Bay) (3)
  6. ساپورت 10 هارد(10Bay) (5)
  7. ساپورت 12 هارد(12Bay) (6)
  8. ساپورت 16 هارد(16Bay) (5)
  9. ساپورت 18 هارد(18Bay) (1)
  10. ساپورت 24 هارد(24Bay) (2)
سایز هارد
  1. 2.5 اینچ (3)
  2. 3.5 اینچ (6)
  3. 3.5 و 2.5 اینچ (58)
نوع پورت هارد
  1. SAS و ساتا (22)
  2. ساتا (50)
سرعت پورت NAS
  1. 10گیگابیت (3)
  2. گیگابیت (66)
اسلات پی سی آی
  1. 1عدد (4)
  2. ندارد (23)
  3. 2عدد (9)

    سایر تجهیزات 1

    تا بر صفحه

    آیتم‌های 1 تا 12 از مجموع 151 تا

    صفحه:
    1. 1
    2. 2
    3. 3
    4. 4
    5. 5

    تا بر صفحه

    آیتم‌های 1 تا 12 از مجموع 151 تا

    صفحه:
    1. 1
    2. 2
    3. 3
    4. 4
    5. 5
    تماس با ما

    میرداماد، مجتمع کامپیوتر پایتخت، برج A، طبقه چهارم ، واحد 406

    ۰۲۱-۸۸۷۷۳۶۹۰

    خبرنامه